Jiří Jarošík, fotbalista (pronájem, facility management): „Private Estate stojí na správné straně hřiště."

„Fotbal je hra, ale v bydlení mám rád fair-play. Na realitním hřišti jsem oslovil tým Private Estate, který v hledání místa pro život jen tak nemine branku. Nový pronájem byl zařízený během chvilky a můžu se spolehnout, že i moje vlastní nemovitosti mají toho nejlepšího kouče. A já se můžu soustředit na hru."

Richard Procházka, CEO (facility management): „Vyšší level nechávám profíkům, kteří dávají realitám smysl."

„Nákup nemovitostí na investici je základ. Jak ale zařídit, aby se Vám jejich vlastnictví vyplatilo? Moje práce vyžaduje čas, a tak jsem tento nelehký úkol delegoval zkušenějším. Tým Private Estate si se zadáním nejen rychle poradil, ale hlavně proměnil neosobní reality v hřejivé místo pro život a úsměv na tváři řadě spokojených nájemníků. A tak to má být."

Střední škola managementu a služeb v Praze: „Tak trochu jiné hřiště."

„Mít velký jezdecký areál se spoustou koní byl pro naše studenty dlouhodobý sen. Pak nám ale došly kapacity a bylo třeba předat otěže. Na tento lehce kuriózní úkol jsme oslovili Private Estate a společně jsme brzy našli ideální řešení. Nový pražský majitel je díky jejich rychlému a profi přístupu už nějaký ten pátek hrdým pánem koňské farmy v Komořanech.

Později jsme s Private Estate zamířili na sever. V Bedřichově nám už delší dobu dělala vrásky Bílá vrána, totiž hotel, jehož provoz na dálku již nedával smysl. Jednání se zájemci probíhalo hladce a nový liberecký majitel již aktuálně renovuje apartmány na prodej. Rychlost, dravost, žádné průtahy, to je Private Estate."